INFORMAČNÍ schůzka pro rodiče nově zapsaných dětí

Na základě rozvolňování mimořádných opatření Vás srdečně zvu na informační schůzku rodičů nově zapsaných dětí, která se bude konat dne 17.června 2020 v 15.00 hodin ve třídě KUŘÁTKA - přízemí, oranžová budova.

Vzhledem k současné situaci žádám rodiče o účast na schůzce bez dětí a pouze 1 zákonného zástupce dítěte (informace o platbách, předání potřebných tiskopisů, seznámení se Školním řádem MŠ, atd.).

Prosíme o dodržování platných hygienických nařízení (po vstupu do budovy použijte dezinfekci, podpis Čestného prohlášení o zdravotním stavu, atd.).

PaedDr. Hana Šimanová, MŠ U Stínadel Pelhřimov

Přidáno 11. 6. 2020, autor: MŠ U Stínadel